|
|
 |
Nowe budowle !
piotrek5402 data 28.06.2011, o 16:42 (UTC) | | | Powiem tylko że na naszym serwerze znajdziemy nowe budowle:
-statek
-ufo
prowadzą do nich warpy:
-statek
-ufo
:D
/warp ufo | | | |
|
Przerwa techniczna!
piotrek5402 data 25.06.2011, o 09:13 (UTC) | | | Następuje przerwa techniczna spowodowana przejściem na najnowsze pliki serwerowe,za utrudnienia przepraszamy. | | | |
|
Działki
piotrek5402 data 24.06.2011, o 07:52 (UTC) | | | Chciałbym powiadomic wszystkich że:
Gdy wbije dużo ludu na serwa proszę nie proście wszyscy naraz o działkę , wtedy nie wyrobię.
Gdy będzieicie mnie prosic o działke podawajcie JEJ NUMER.
Zapamiętajcie swój NUMER DZIAŁKI posłuży on jako "identyfikator" wypadku oddawania,dawania,dodawania kolejnego członka itp. | | | |
|
Start serwera
piotrek5402 data 24.06.2011, o 07:19 (UTC) | | | Uwaga!
Dodałem spis rang i ich opis.
Serwer zostanie uruchomiony tak jak planowano o 14 :D A teraz idę dorobić parę działek.
UPRZEDZAM ŻE MAMY TYLKO 14 SLOTÓW , więc naraz online może być max 14 osób | | | |
|
To już jutro :)
Mamajek data 23.06.2011, o 20:14 (UTC) | | | Z powodu szybkiego rozwoju naszego serwa postanowiłem napisać naszego pierwszego news-a. Więc może przejdę do tematu serwer się rozwija przybywa nowych graczy sam jestem aktualnie zakłopotany ponieważ z każdej strony ktoś mi piszę. Jutro oficjalne otwarcie serwera dokładnie o 14 dodajemy graczy do white-list. I będziecie mogli pograć ,aby spędzić miło czas. Jutro dokończę tego "news-a" tak więc...
Powodzenia :) | | | |
|
|
|
 |
|
|
|
prosze czekac... chirurg forum.. KONKURSY |
|
|
|
|
|
|
 |
|
| |
|
|