|
|
 |
W tym mini tucie pokażę wam jak używać pluginy "ColoredSign" oraz jak pisać kolorkami na czacie:D
Jest to bardzo proste:
1.Naciskamy T
2.Wpisujemy "&"
3.Wpisujemy kod koloru.
4.wpisujemy tekst.
Tyle :D
Przykłady:
&1siema&2elo << wyjdzie nam: siemaelo
&6 you <<wyjdzie:you
&1s&2i&3e&4m&5a << wyjdzie:siema
Tutaj kody kolorów:
&0 -czarny
&1 -ciemno niebieski
&2 -ciemno zielony
&3 -Ciemny orski
&4 -Ciemno czerwony
&5 -ciemno óżowy
&6 -Złoty
&7 -Szary
&8 -Ciemno Szary
&9 -Niebieski
&a -Jasno zielony
&b -Morski
&c -Czerwony
&d -Różowy
&e -Zółty
&f -Biały
|
|
 |
|
|
|
prosze czekac... chirurg forum.. KONKURSY |
|
|
|
|
|
|
 |
|
| |
|
|